Honkai Impact 3rd Icon

Honkai Impact 3rd

88.5K91 MB4.44
Güvenli Uygulama
In-app purchases with AppCoins
Indir

Honkai Impact 3rd açıklaması

Participate 2nd anniversary event [Cyber Haxxor] to earn Night Squire's new outfit [Spring Traveler], 4- stigma [Diva Bronya (M)], Honkai Cube and more!

[Durandal | Valkyrie Gloria]
She is the strongest Schicksal Valkyrie. She is the leader of Immortal Blades. She has forged herself into an unassailable weapon through countless victories.
Durandal's first-ever battlesuit [Valkyrie Gloria] dispatched! Her unstoppable lance shall carve our path to victory as she becomes one with glory!

[New Open World | A Post-Honkai Odyssey]
In the 8th year following the end of Honkai, our civilization has gradually recovered with the aid of international philanthropic organization ""Schicksal"".
The girls who have overcome long-suffering are on the brink of adulthood, yet they have not ceased fighting for the beautiful world they love.
New Open World [A Post-Honkai Odyssey] released! Explore the ruins of St. Fontein, the ""City of Rebirth"", with new friends to discover game-changing secrets!

[Story Chapter XV | The Prodigal Girl Returns]
The long night of Arc City has been burned away by the rays of dawn, yet the arrival of Schicksal's strongest Valkyrie has once again shrouded its future.
World Serpent has reveal its fangs and Schicksal has aimed its lance. A devastating sandstorm will soon engulf Kiana, who has become the eye of the storm...
Story Chapter XV released! Play limited time Chapter event for lance [Lucia], [Valkyrie Gloria] Fragments and stigma [Stan: Kitten Fun (M)]!

[Equipment Updates]
Unleash unseen forces! PRI-ARM [Skadi of Thrymheim] and lance [Eos Gloria] have joined the Arsenal!
The fantastic realm hidden in microscopes is the home to Lord of Dierkens. New stigma set [Leeuwenhoek] has joined the Arsenal!"

[SUPPORT]
Please don't hesitate to contact the in-game customer service center for any problem you encounter!
You can also reach us via our customer service email:
honkai3rd_global@mihoyo.com
Official Site: https://honkaiimpact3.mihoyo.com/global/
FB Page: https://www.facebook.com/global.honkaiimpact/
Night Squire'ın yeni kıyafeti [Spring Traveler], 4- stigma [Diva Bronya (M)], Honkai Cube ve daha fazlasını kazanmak için 2. yıldönümü etkinliğine [Cyber ​​Haxxor] katılın!

[Durandal | Valkyrie Gloria]
En güçlü Schicksal Valkyrie'dir. Ölümsüz Bıçakların lideri. Kendisini sayısız zaferle öldürülemez bir silaha dönüştürdü.
Durandal'ın ilk savaş gemisi [Valkyrie Gloria] gönderildi! Durdurulamaz mızrağı, zaferle birleştiği için zafer yolumuzu oymalı!

[Yeni Açık Dünya | Post-Honkai Odyssey]
Honkai'nin sona ermesini takip eden 8. yılda, medeniyetimiz uluslararası hayırsever örgüt "" Schicksal "" yardımıyla yavaş yavaş iyileşti.
Uzun süren acıların üstesinden gelen kızlar yetişkinliğin eşiğinde, ancak sevdikleri güzel dünya için savaşmayı bırakmadılar.
Yeni Açık Dünya [Honkai Sonrası Odyssey] yayınlandı! Oyun değiştiren sırları keşfetmek için yeni arkadaşlarınızla birlikte "" Yeniden Doğuş Şehri "" Aziz Fontein kalıntılarını keşfedin!

[Hikaye Bölüm XV | Savurgan Kız Geri Dönüyor]
Arc City'nin uzun gecesi şafak ışınları tarafından yakıldı, ancak Schicksal'ın en güçlü Valkyrie'sinin gelmesi bir kez daha geleceğini mahvetti.
Dünya Yılan dişlerini açığa çıkardı ve Schicksal mızrağını hedefledi. Yıkıcı bir kum fırtınası yakında fırtınanın gözü haline gelen Kiana'yı yutacak ...
Hikaye Bölüm XV yayınlandı! Sınırlı süre oyna Lance [Lucia], [Valkyrie Gloria] Fragmanları ve damgalama için bölüm etkinliği [Stan: Kitten Fun (M)]!

[Ekipman Güncellemeleri]
Görünmeyen kuvvetleri serbest bırakın! Arsenal'e PRI-ARM [Thrymheim Skadi] ve mızrak [Eos Gloria] katıldı!
Mikroskoplarda gizlenmiş fantastik bölge, Dierkens Lordu'nun evidir. Arsenal'e yeni damga seti [Leeuwenhoek] katıldı! "

[DESTEK]
Karşılaştığınız herhangi bir sorun için lütfen oyun içi müşteri hizmetleri merkeziyle iletişime geçmekten çekinmeyin!
Ayrıca bize müşteri hizmetleri e-posta adresimiz üzerinden de ulaşabilirsiniz:
honkai3rd_global@mihoyo.com
Resmi Site: https://honkaiimpact3.mihoyo.com/global/
FB Sayfası: https://www.facebook.com/global.honkaiimpact/

Daha fazla bilgi

Kullanıcı Değerlendirmeleri

Bu değerlendirmeler ve puanlar Aptoide uygulaması kullanıcılarına aittir. Kendi değerlendirmenizi bırakmak için lütfen Aptoide'i yükleyin.

4.44
0
5
75
4
4
3
4
2
3
1
8

İyi Uygulama Garantili

Bu uygulamalar virüs, malware ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

Kullanıcı İncelemeleri

Honkai Impact 3rd uygulamasına benzer uygulamalar

Honkai Impact 3rd - APK Bilgisi

APK sürümü
4.5.0c
Android uyumluluğu
Android 5.1+ (Lollipop)
Geliştirici
miHoYo Limited